Labdien!

Mani sauc Gjuneļa Salimova. Esmu augstas kvalifikācijas permanentā grima meistars-treneris starptautiskā mērogā. Darba pieredze šajā sfērā no 2012.gada. Ir iegūts vizāžista diploms. Strādāju tikai ar profesionālām iekrārtām, kas pasaulē atdzītas kā vislabākās. Es regulāri paaugstinu savu kvalifikācijas līmeni, apmeklējot dažādus seminārus, meistarklases , kongresus un konferences. Man ir ļoti svarīgi būt labākajai savā sfērā un atbilst līdzšinējām meistaru prasībām. Es ļoti mīlu savu darbu un strādāju tikai, un vienīgi ar 100% atdevi. Studijas «PMU Studio By Gunel Salimova» dibinātājs. Spīķeris un dalībnieks daudzās starptautiskās konferencēs, un kongresos. Godalgots meistars permanentā grima čempionātos.

 • 1. vieta par sadzijušām uzacīm tonēšanas tehnoloģijā, pirmais starptautiskais permanentā grima forums, Kazahstāna, Almati 2015.

 • 3. vieta kategorijā-stilists- plakstiņu līnija ar tonējumu un lūpas, starprautiskais kongress "Beauty Without Limits" , Tbilisi, Gruzija 2016.

 • Speciālā balva no Elitas Lunegovas « Minimālisms kā pilnība» , otrais starptautiskais permanentā grima profesionāļu kongress , Kazanja, Krievija 2016.

 • 2. vieta nominācijā – plajstiņu līnija ar tonējumu , New Wave PMU International Championship, Estonia 2017

 • 2. vieta nominācijā – lūpas ar 3D efektu, New Wave PMU International Championship, Estonia, 2017