Permanentā grima noņemšana

Permanentā grima noņemšana ar lāzeru:

Šī ir visefektīvākā un plaši izplatītākā metode. Priekšrocības acīmredzamas, jo lāzera stars viegli iziet cauri ādas slāņiem līdz 4-5 mm dziļumam, atstājot audus neskartus. Termiskā reakcija sagrauj kristalizētā pigmenta kapsulas, bet ar procesa palīdzību, saucamu par fagocitozi, pigments 4-5 nedēļu laikā pakāpeniski tiek izvadīts ar limfātisko sistēmu no organisma. Lāzera tips, kuru izmanto procedūras veikšanai – neodīma tips, ar viļņa garumu 1064 nm.

Lāzera apstrādes efekts redzams jau pirmajā seansā: dažas pēdas izzūd jau uzreiz, citas kļūst gaišākas acīmredzot. Šāda reakcija, kā viegls pietūkums un apsārtums, ir parasts šai procedūrai. Reizēm iedarbības vietā parādās tādas komplikācijas, kā nelielas brūcītes, kuras sadzīst dažu dienu laikā. Kreveles, kas veidojas sadzīšanas laikā nedrīkst noņemt, lai izvairītos no rētojuma veidošanās. Lāzera procedūru var atkātot pēc 5-7 nedēļām.

Tetovējumu – grima noņemšana ķīmiskā veidā:

Krāsojošā pigmenta noņemšanai tiek izmantots speciāls sastāvs, ar nosaukumu Rejuvi Tattoo Remover (noņemšanas līdzeklis). Šī procesa pamatā ir bioķīmiskā reakcija, pie kuras nenotiek krāsojošās vielas kapsulas sagraušana (sasmalcināšana), bet tās izvadīšana no organisma neizmainītā veidā. Suspensijas sastāvā ir remuvers (noņemšanas līdzeklis) – metālu oksīdu atvasinājumi, kas pēc molekulu izmēra līdzīgs paša pigmenta molekulu izmēram. Vēl suspensijas sastāvs un krāsu sastāvs labi sajaucas, bet pēc tam tiek izvadīts ar limfātiskās sistēmas palīdzību. Izvadīšanas tehnika atgādina permanentā grima uzklāšanas tehniku, tas nozīmē, remuveru ievada zem ādas noteiktā dziļumā. Pēc manipulācijas uz ādas paliek krevelīte, kas pēc dažām dienām nokrīt. Ja sākotnēji pigments atrodas sekli, tad arī suspensiju ievada nelielā dziļumā, bet likvidēšanai var pietikt ar 1 seansu. Citos gadījumos procedūru atkārto pēc 1-3 mēnešiem.

Kopšanas pasākumi pēc pigmentu noņemšanas

Kopšanas pasākumi ir vairāki un tie ir sekojošie:
• Ja rodas pietūkums vai apsārtums, var lietot suprastīnu, tavegilu un citus desensibilizējošos līdzekļus.
• Ja parādās sāpes, lietot pretsāpju līdzekļus.
• Pēc krevelītes parādīšanās, to nedrīkst noplēst un nedrīkst slapināt vairākas dienas.
• Neapmeklēt saunu, pirti vai baseinu līdz pilnībā nav sadzijušas brūcītes.
• Mēneša laikā neuzturēties saulē un neapmeklēt solāriju.
• Sadzīšanas procesa laikā neizmantot pīlinga līdzekļus un balinošos kosmētiskos līdzekļus.

Lupu permanentais grims

VAIRĀK

Permanentais grims uzacīm

VAIRĀK

Acu permanentais grims

VAIRĀK

Permanentā grima noņemšana

VAIRĀK