Bieži uzdotie jautājumi

Kā notiek procedūra?

Pirms procedūras uzsākšanas speciālists zīmē jums skici. Un tikai pēc savstarpējas piekrišanas ar to, un kad jūs ir pārliecināti, ka pareizi esat sapratuši viens otru pēc apspriešanas par vēlamo rezultātu, speciālists sāks veikt permanentā grima procedūru. Procedūra tiek veikta šādi: ar speciālo aparātu permanentajam grimam ādas slānī ar plānām adatām tiek ievadīta netoksiska un izturīga krāsviela (pigments) 1mm dziļumā (līdz otrajam epidermas slānim). Pigments nav kaitīgs, jo tas ir izstrādāts no augiem.

Cik ilgst permanentā grima uzklāšanas procedūra?

Procedūras ilgums parasti ir no vienas līdz divam stundām, atkarībā no apstrādājamās zonas. Šajā laikā tiek iekļauts iepriekšējas skices uzklāšana, to apspriešana, anestēzijas veikšana utt.

Vai procedūra ir droša?

Ja, tā ir absolūti droša! Permanentā grima veikšanā tiek ievērotas visas šādu procedūru higiēniskās prasības. Es izmantoju tikai hipoalerģēnus sertificētus pigmentus.

Vai procedūra ir sāpīga?

Uz šo jautājumu nevar atbildēt viennozīmīgi, tas ir ļoti individuāli. Ja vienam pacientam būs sāpīgi, tas nenozīmē, ka otram arī sāpēs. Katram cilvēkam ir savs sāpju slieksnis, kas var mainīties noteiktos laika periodos. Labs speciālists vienmēr cenšas samazināt sāpīgas sajūtas līdz minimumam, un tajā viņam palīdzes dažādi anestezējoši līdzekļi, kurus uzliek aplikāciju veidā uz pastrādājamo ādas vietu pirms procedūras, kā arī pretsāpju līdzekļi procedūras laikā.

Cik ilgā laikā tas saglabāsies?

Kvalitatīvi veikta permanentā grima procedūra iepriecinās jūs 3-5 gadus, un šajā laikā jūs varat droši aizmirst uzkrāsot lupas restorānā vai skropstas baseinā vai pludmalē. Pēc dažiem gadiem ādas atjaunošanās procesā tie tiek izvadīti no ādas slāņiem uz ādas virsmas un pēc tam tiek izskaloti mazgāšanās laikā. Tātad, permanentais grims var atjaunot, kad notiek ārienes vecuma izmaiņas vai jums rodas jaunas vēlēšanas mainīt savu ārējo izskatu.

Cik ilgi sadzīt?

Permanentā grima dzīšanas process parasti ilgst 3 -7 dienas, un tas nesagādā laimīgajai īpašniecei nekādu pūļu (pareizā kopšanā!).

Kas notiek pēc procedūras?

Pēc procedūras varētu rasties neliels pampums, kas neizkropļo seju, bet nedaudz palielina lupu apjomu. Uzacis, parasti, nepietūkst. Nākamajā dienā tas pāriet, bet kontūra nākamo 4-5 dienu laikā būs par 50%, bet lupās par 80% gaišāka, kamēr nepazūd plāna krevele, kas atgādina drīzāk lobīšanās. Krāsa iesūkusies ādā būs mazāk spilgta, nekā tā bija uzreiz pēc procedūras.

Pēc lupu apstrādāšanas ļoti bieži 3-5 dienā parādās herpes (saaukstēšanās uz lūpām). Ja kādreiz dzīvē jums jau bijis herpes vīruss, tad tas paliek jūsu organismā un dzīvo uz gļotainiem.

Aizsardzības līmeņa samazināšana un lupu traumatisms provocē herpetiskas infekcijas paasināšanos. Iegaumējiet, ka herpes vīruss pagarina periodu starp procedūrām, jo ir nepieciešama pilnīga sadzīšana. Vietās, kur pēc procedūras parādās herpesa plankumi, tur visticamāk pigmenta krāsas nebūs.

Vai ir vajadzīga korekcija?

Pēc viena mēneša, lai sasniegtu labāko rezultātu ir rekomendējams izdarīt permanentā grima korekciju. Šo niansi gribētos īpaši pieminēt – daudzi klienti kļūdaini uzskata, ka permanento grimu var izdarīt vienā ārstniecības seansā. Gribu pateikt, ka cilvēka organisms un āda pati dažreiz pārsteidz ar negaidīto nokrāsu. Tāpēc korekcija nebūt nav kļūdu izlabošana vai naudas izšķiešana. Tiek koriģēta krāsa, pigmenta blīvums, tiek pagarināts jūsu permanenta grima “dzīves” laiks.