Acu permanentais grims

Šis variants ļoti izdevīgs sievietēm, kas nēsā brilles un kontaktlēcas. Ja jums ir slikta redze acu grimam nākas veltīt pārāk daudz laika, bet uzzīmēt plānu līniju uz acu augšēja plakstiņa vēl grūtāk, nekā ietušēt. Un rezultātā – pazaudēts laiks un nervi. Permanentais grims novērš šo problēmu.

Starp skropstu zona

Acu permanentā grima procedūrā ir divas acu zonas: augšējais acs plakstiņš un apakšējais acs plakstiņš. Skropstu izcelšana uz augšēja plakstiņa pie pašas skropstu malas padara acis izteiksmīgākas : skropstas izskatās kuplas, un redzoklis – spilgtāks. Tāds permanentais acu grims izskatās efektīgi jebkurā sejā, jebkurā acu spraugā un formā. Var izdarīt tikai skropstu izcelšanu uz augšēja plakstiņa, bet ir iespējams arī plakstiņa līniju papildināt ar „bultiņa” palīdzību. Ja jūs esat izvēlējušies „bultiņu”, jums vienalga ir jāizceļ skropstu mala: ja to neizdarīt, tad starp bultiņu un skropstu paliek neizkrāsota zona.

Dekoratīvā bultiņa

Skaistas bultiņas padara skaistu acu spraugas efektīgākas un pēc nepieciešamības ļauj koriģēt to formu. Uz augšējā plakstiņa var uzzīmēt kārtīgu bultiņu, kas izskatās tapāt kā zīmuļa bultiņa. Procedūra ļauj koriģēt acs formu. Tas nav zīmulis, kas izzudīs vienā acumirklī.

Lupu permanentais grims

VAIRĀK

Permanentais grims uzacīm

VAIRĀK

Acu permanentais grims

VAIRĀK

Permanentā grima noņemšana

VAIRĀK